• Dan Ingemann Jensen (DJ)
    Skoleleder
    Tlf.: 20 11 34 72
  • Rebekka Christensen (RGC)
    Afdelingsleder
    Tlf.: 40 33 04 00
  • Peter Terney (PT)
    Afdelingsleder
    Tlf.: 20 11 11 40
  • Trine Skovsbøl (TS)
    Sekretær
    Tlf.: 75666700
  • Eva Andersen (EA)
    Bogholder
    Tlf.: 75666703
  • Jette Hjortshøj (JHJ)
    Bogholder
    Tlf.: 75666703
  • Thomas Birkheuser (TB)
    Sct. Josefs Kirke
  • Anja Elm
    Vor Frelsers Kirke
  • Leif Nielsen
    Vor Frelsers Kirke
  • Ebbe Elm
    Sønderbro Kirke
  • Hanne Henriksen
    Klosterkirken
  • Nicolai Skovgaard Nielsen
    Organist
  • Jonathan Jensen (JJ)
    Organist
  • Lene Trier
    Leder
  • Alberte Kvium (AK)
  • Bente Minet Nielsen (BMN)
  • Charlotte Thomsen (CT)
  • Iben Stenholt (IBS)
  • Maria Nielsen (MANI)
  • Marianne Schütt (MAS)
  • Ronni Geer Brandt (RGB)
  • Sasha Hoyos Jazmin (SHJ)
  • Vibeke B. Jønsson (VBJ)
  • Helle Munch (HM)
    Leder
  • Anette Højsgård (AGH)
  • Marianne Nielsen (MN)
  • Anette Daugaard (AD)
  • Anette Henningsen (AHE)
  • Anja Sønnichsen (AS)
  • Anna Hoyos (AH)
  • Anne Katrine Sand (AKS)
  • Anne Serup Sørensen (ANS)
  • Anne Hjortshøj (AVH)
  • Birgitte Borregård (BI)
  • Camilla Jensen (CKJ)
  • Claus Skyum (CS)
  • Dennis Hansen (DH)
  • Dorthe Mogensen (DM)
  • Dorte Sørensen (DS)
    Børnehaveklasse
  • Esben Rasmussen (ER)
  • Grethe Gunnersen (GG)
  • Hanne Torbensen (HIT)
  • Heidi Kærsgaard (HKÆ)
  • Helle Knudsen (HK)
  • Henrik Nagstrup (HN)
  • Iben Kjær (IK)
  • Inge Johnsen (IJ)
  • Jacob Houmøller (JH)
  • Jacob Steffensen (JS)
  • Jana Kruse (JK)
  • Janni M. Hansen (JM)
  • Jeanette Kjær (JNK)
  • Julie Fog (JF)
  • Karen Bonefeld (KB)
  • Kasper Mortensen (KM)
  • Katrine Bræmer (KMB)
    Børnehaveklasse
  • Lene Rasmussen (LR)
  • Lise Latif (LLA)
    Børnehaveklasse
  • Lotte Olesen (LO)
  • Lotte Schütz (LS)
  • Marcus Jacobsen (MJ)
  • Maria Hjerrild Linnet (MHL)
  • Marianne Rasmussen (MR)
  • Mette Kjellerup (MKH)
  • Mie Langberg (AML)
    Børnehaveklasse
  • Morten Brønfeld (MB)
  • Per Ipsen (PI)
  • Samia Wagener (SW)
  • Sisse Bruun Andersen (SA)
  • Steen Häggqvist (SH)
  • Stine Hannibal (SVH)
  • Susanne Jacobsen (SJ)
  • Trine Lüders (TL)
  • Ulla Ginnerup (UG)
  • Vivian Witt (VHW)
  • Annamette Walther (AW)
    Biblioteksassistent
  • Hans Jørgen Olsen (HJO)
    Biblioteksassistent
  • Peter Josiasen (PJ)
    Biblioteksassistent
  • Taus Houmøller (THO)
    Leder
  • Anette Enghave (AE)
  • Daniel Frost-Jensen (DFJ)
  • Frank Sørensen (FS)
  • Lars Holger Stenskjær (LHS)
  • Lars Rugholm Henriksen (LRH)
  • Lis Aarestrup Vind (LAV)
  • Lone Udby Weiss (LW)
  • Henriette Sykes Sørensen (HSS)
    Rengøringsleder
  • Mikael Schütt (MS)
    IT-ansvarlig
  • Thomas Kvium (TK)
    Pedel
  • Erik Lassen (ELA)
    Pedel
  • Mads Bang Nielsen (MMBN)
  • Agnes Nguyen (AN)
    Rengøring
  • Birgit Jensen (BIJ)
    Rengøring
  • Desenta Jesuthasan (DEJ)
  • Jane Thomsen (JT)
    Rengørinsassistent
  • Paul Pulendra Thambirajah (PPT)
    Rengøring
  • Torkild Rhode (TR)
  • Troels Ploug Christiansen (TPC)
  • Jesper Lorentzen (JLO)
    UU vejleder
  • Emma Visti (EV)
  • Sofie Murmann (SM)
  • Birgitte Jensen (BJ)
  • Vibeke Wollenberg (VW)
  • Katrine Møller Hansen (KH)
  • Knud Lindhard (KL)
bubblemedia