• Dan Ingemann Jensen (DJ)
    Skoleleder
    Tlf.: 20 11 34 72
  • Peter Terney (PT)
    Afdelingsleder
    Tlf.: 20 11 11 40
  • Rikke Christensen (RC)
    Afdelingsleder
    Tlf.: 21 82 36 73
  • Jakob Bech Møller (JBM)
    Afdelingsleder
    Tlf.: 23 30 14 22
  • Trine Skovsbøl (TS)
    Sekretær
    Tlf.: 75666700
  • Sara Bie Mogensen (SBM)
    Bogholder
    Tlf.: 75666702
  • Jette Hjortshøj (JHJ)
    Bogholder
    Tlf.: 75666703
  • Anette Daugaard (AD)
  • Anette Henningsen (AHE)
  • Andreas Nim (AN)
  • Anne Katrine Sand (AKS)
  • Anne Serup Sørensen (ANS)
  • Anne Hjortshøj (AVH)
  • Birgitte Borregård (BI)
  • Christian Lyngesen (CL)
  • Claus Skyum (CS)
  • Daniel Frederiksen (DF)
  • Dennis Hansen (DH)
  • Dorthe Mogensen (DM)
  • Dorte Sørensen (DS)
  • Grethe Gunnersen (GG)
  • Hanne Torbensen (HIT)
  • Heidi Kærsgaard (HKÆ)
  • Helle Boel Baltsersen (HB)
  • Helle Knudsen (HK)
  • Henrik Nagstrup (HN)
  • Iben Kjær (IK)
  • Inge Johnsen (IJ)
  • Jacob Houmøller (JH)
  • Jana Kruse (JK)
  • Janni M. Hansen (JM)
  • Jeanette Kjær (JNK)
  • Julie Fog (JF)
  • Jørn Kaltoft (JFK)
  • Karen Bonefeld (KB)
  • Karsten Peter Sørensen (KS)
  • Kasper Mortensen (KM)
  • Katrine Bræmer (KMB)
  • Lene Rasmussen (LR)
  • Lotte Olesen (LO)
  • Lise Qvarfot (LQ)
  • Lotte Schütz (LS)
  • Marianne Rasmussen (MR)
  • Mette Kjellerup (MKH)
  • Mie Langberg Bloch (AML)
  • Morten Brønfeld (MB)
  • Nete Holm Ravn (NHR)
  • Peter Josiasen (PJ)
  • Samia Wagener (SW)
  • Sascha Dupont Conner (SC)
  • Sasha Hoyos Jazmin (SHJ)
  • Sisse Bruun Andersen (SA)
  • Steen Häggqvist (SH)
  • Stine Hannibal (SVH)
  • Susanne Jakobsen (SJ)
  • Thomas Monberg Andersen (TM)
  • Tine Møller Eriksen (TE)
  • Trine Lüders (TL)
  • Ulla Ginnerup (UG)
  • Vivian Witt (VHW)
  • Hans Jørgen Olsen (HJO)
    Biblioteksassistent
  • Anette Enghave (AE)
  • Daniela Gharakhanian (DAG)
  • Frank Sørensen (FS)
  • Josefine Gram (JG)
  • Lars Rugholm Henriksen (LRH)
  • Lea Eidnes Pedersen (LEP)
  • Lone Udby Weiss (LW)
  • Rikke Thais Jensen (RT)
  • Vibeke Bregenov Jønsson (VBJ)
  • Anette Vaagan Jensen (AVJ)
  • Anja Ry-Vaagan (ARV)
    Børnehave og Spire-Ib
  • Birgitte Flindt Møller (BFM)
  • Berit Pilgaard (BP)
  • Charlotte Bojsen (CB)
  • Charlotte Thomsen (CT)
  • Jonas Lodberg Hansen (JLH)
  • Karen Bøchman Brodersen (KBB)
  • Lise Latif (LLA)
    Børnehaveklasse
  • Magnus Wulff Sørensen (MWS)
  • Maria Nielsen (MANI)
  • Sabrina Hansen-Zederkof (SHZ)
  • Sisse Lykke Elkjer (SLE)
  • Sullin Qasem (SQ)
  • Vibeke B. Jønsson (VBJ)
  • Thomas Birkheuser (TB)
    Sct. Josefs Kirke
  • Naja Bisgaard Krogh
    Klosterkirken
  • Leif Nielsen
    Vor Frelsers Kirke
  • Anja Elm
    Vor Frelsers Kirke
  • Tine Bonde Klausen
    Sønderbro Kirke
  • Jonathan Jensen (JJ)
    Organist
  • Helle Munch (HM)
    Kantineleder
  • Anette Højsgård (AGH)
  • Gitte Friis Henningsen (GFH)
  • Henriette Sykes Sørensen (HSS)
    Rengøringsleder
  • Amalia Nguyen (AGN)
    Rengøring
  • Thomas Kvium (TK)
    Pedel
  • Erik Lassen (ELA)
    Pedel
  • Kirsten Møller Johansen (KJ)
    Rengøring
  • Mikael Schütt (MS)
    IT-ansvarlig
  • Torkild Rhode (TR)
  • Troels Ploug Christiansen (TPC)
  • Agnes Nguyen (AN)
    Rengøring
  • Jane Thomsen (JT)
    Rengøring
  • Paul Pulendra Thambirajah (PPT)
    Rengøring
  • Mads Bang Nielsen (MMBN)
  • Verah Othieno Storm (VS)
    Rengøring
  • Alberte Blicher Munch (ABM)
    Vikar
  • Anton Rosenkilde (AR)
    Vikar
  • Frederik Svane (FSV)
    Vikar
  • Heidi Rosengreen (HR)
    Vikar
  • Julie Hoang (JHO)
    Vikar
  • Josefine Gram (JG)
    Vikar
  • Mia Bendtsen (MIB)
    Vikar
  • Marie Braüner Degnbol (MD)
    Vikar
  • Parnoosh Zamani (PZ)
    Vikar
  • Vibeke Wollenberg (VW)
    Vikar
bubble